REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Krok bliżej do rozbudowy kolejnego odcinka DK46 w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Krok bliżej do rozbudowy kolejnego odcinka DK46 w woj. śląskim
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) otrzymała pozwolenie na rozbudowę drogi krajowej nr 46 na odcinku Ślęzany - Lelów. Wojewoda Śląski wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Prace budowlane na tym odcinku ruszą po podpisaniu umowy z wykonawcą, który zostanie wyłoniony w postępowaniu przetargowym i zakończą się do 2028 r.
W woj. dolnośląskim trwa rewitalizacja kolejnej linii kolejowej [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W woj. dolnośląskim trwa rewitalizacja kolejnej linii kolejowej [FILM]
Samorząd województwa dolnośląskiego rewitalizuje kolejną linię kolejową. Prace na odcinku linii nr 310, pomiędzy podwrocławskimi Kobierzycami a Piławą Górną, znacznie poprawią połączenia między Wrocławiem a południowymi regionami województwa. W jednej z najbogatszych i najszybciej rozwijających się gmin w Polsce – gminie Kobierzyce znajduje się wiele fabryk (miejsca pracy). Realizacja inwestycji pozwoli na szybki i sprawny dojazd z południowej części województwa do Kobierzyc.
Rozpoczyna się remont wiaduktu nad DK86 w ciągu ul. Czeladzkiej w Będzinieartykuł
Pokaż artykuł
Rozpoczyna się remont wiaduktu nad DK86 w ciągu ul. Czeladzkiej w Będzinie
10 października rozpoczną się roboty budowlane w obrębie wiaduktu, nad DK86 w ciągu ul. Czeladzkiej w Będzinie, uszkodzonego podczas zeszłorocznego zdarzenia drogowego. Remont za kwotę prawie 1,8 mln zł wykona Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB-Podbeskidzie ze Skoczowa. Prace powinny zakończyć się do 30 listopada 2022 r.
Przy ulicy Puławskiej w Warszawie dobiega końca budowa biurowca P180 [FILM + ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Przy ulicy Puławskiej w Warszawie dobiega końca budowa biurowca P180 [FILM + ZDJĘCIA]
Budowa nowego biurowca P180, inwestycji realizowanej przez Skanska przy stacji metra Wilanowska w dzielnicy Mokotów w Warszawie, wchodzi w końcową fazę. Projekt docelowo dostarczy 32 tys. mkw. powierzchni biurowej. Oddanie biurowca P180 do użytku zaplanowane jest na wrzesień 2022 roku.
Wybrano najkorzystniejszą ofertę w przetargu na poszerzenie autostrady A1 pomiędzy Toruniem i Włocławkiemartykuł
Pokaż artykuł
Wybrano najkorzystniejszą ofertę w przetargu na poszerzenie autostrady A1 pomiędzy Toruniem i Włocławkiem
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty w przetargu na dokumentację niezbędną do uzyskania decyzji środowiskowej (DŚU) dla rozbudowy 35 km autostrady A1. Przypomnijmy, że autostrada pomiędzy Toruniem i Włocławkiem zyska trzeci pas ruchu. Zwycięska oferta opiewa na nieco ponad 2,9 mln zł.
19. Dzielnicainwestycja
Pokaż inwestycję
19. Dzielnica
Warszawa, Wola
Inwestycja, ul. Zygmunta Augusta/Rycerskainwestycja
Pokaż inwestycję
Inwestycja, ul. Zygmunta Augusta/Rycerska
Bydgoszcz, Zygmunta Augusta 30
We Wrocławiu planowane jest nowe, ogromne osiedle z ponad 1500 mieszkań i szkołą [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu planowane jest nowe, ogromne osiedle z ponad 1500 mieszkań i szkołą [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska planowana jest kolejna ogromna, nowa inwestycja mieszkaniowa. W jej ramach powstanie też szkoła podstawowa. To następny projekt w ramach specjalnej ustawy mieszkaniowej, tzw. lex deweloper. Wielkim atutem nowego osiedla jest lokalizacja, tuż przy jednym z największych i najważniejszych skrzyżowań we Wrocławiu i Obwodnicy Śródmiejskiej.
Można budować pierwszy odcinek Via Carpatii w województwie podlaskimartykuł
Pokaż artykuł
Można budować pierwszy odcinek Via Carpatii w województwie podlaskim
Wojewoda Podlaski wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) na 9 -kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 pomiędzy miejscowością Haćki a Bielskiem Podlaskim. To pierwszy odcinek Via Carpatii w województwie podlaskim, na którym wkrótce będzie można rozpocząć prace budowlane.
Będzie rewitalizacja kolejnych linii kolejowych na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Będzie rewitalizacja kolejnych linii kolejowych na Dolnym Śląsku
Samorząd województwa dolnośląskiego skutecznie walczy z wykluczeniem komunikacyjnym w regionie rewitalizując kolejne nieczynne linie kolejowe. Zakończony został właśnie remont linii z Jeleniej Góry do Karpacza, o czym pisaliśmy wczoraj na Investmap.pl. Pierwsze pociągi ruszą po raz pierwszy po ponad 25 latach już 15 czerwca. To jednak nie koniec ambitnych planów inwestycyjnych, jakie ma Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Wkrótce zostaną zrewitalizowane dwie kolejne nieczynne linie kolejowe na Dolnym Śląsku.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Bielany Wrocławskie] Quart Bielany II
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Oleśnica] Villa Salva, ul Maczka 1
Oleśnica
[Poznań] Osiedle apartamentowe "Feniks"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Osiedle apartamentowe "Feniks"
Poznań, Grunwald
[Wrocław] Budynek wielorodzinny "Mój Grabiszynek"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Budynek wielorodzinny "Mój Grabiszynek"
Wrocław, Fabryczna
[Wrocław] Osiedle "Orion"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Osiedle "Orion"
Wrocław, Fabryczna
[Wrocław] Distribution Park Wrocławinwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Distribution Park Wrocław
Wrocław, Psie Pole
[Rzeszów] Garden Placeinwestycja
Pokaż inwestycję
[Rzeszów] Garden Place
Rzeszów, Zalesie, Forsycji
Rewitalizacja linii kolejowej nr 285inwestycja
Pokaż inwestycję
Rewitalizacja linii kolejowej nr 285
Wrocław, Krzyki
Osiedle Sienkiewiczainwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Sienkiewicza
Murowana Goślina, Wołodyjowskiego
Apartamenty Vineainwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Vinea
Toruń, Winnica 27
REKLAMA